Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Świat dziecka, czyli nie wyłącznie zabawki są wymagane

Z pewnością większość rodziców słyszała przynajmniej raz słyszała coś na temat pochodzącej z Włoch lekarce Marii Montessori, która na początku XX wieku opracowała lepszy system wychowania pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym. Metoda opracowana przez Marię Montessori oparta jest przede wszystkim na zabawie.


dzieci, zabawa, zabawki
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Maria Montessori wymyśliła nową metodę pedagogiczną, która nastawia się przede wszystkim na rozwoju dziecka. Metoda M.Montessori polega przede wszystkim na zabawie. Do tego potrzebne są odpowiednie zabawki edukacyjne, czyli zabawki Montessori. Zabawki Montessori zostały rozróżnione na wiele działów. Elementy zabawkowe z konkretnej grupy mają rozwijać inne umiejętności u dziecka.

Większość zabawek przystosowanych do kategorii Montessori udostępnionych jest w sklepach internetowych- takich jak ten: zabawki typu montessori. Z takich propozycji mogą skorzystać nie tylko placówki edukacyjne, które pracują metodami opracowanymi przez Marię Montessori, lecz również rodzice, którym nie jest obojętny rozwój swoich pociech. Wiele zabawek, które dostępne są w tych sklepach można nabyć w zwyczajnych sklepach z zabawki. Decydując się na zakup nawet nie wiemy, że kupujemy zabawki Montessori. Do tej kategorii zabawek należą chociażby drewniane klocki.

Marka Snurk znana jest na rynku już od dłuższego czasu. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą pościeli zaprezentowanej dla dorosłych, z czasem jednak zaczęły powstawać także komplety dla dzieci. Pościel Snurk jest doskonałej jakości. Pościel Snurk wyszczególnia się przede wszystkim jednak niezwykle dobrymi i jakościowymi obrazkami- zobacz na .http://www.strojemikolaja.pl/ stroje mikołajaPośród kompletów z pościelą dla dzieci wyróżnia się zwłaszcza kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.


dzieci, dziewczynka, chłopiec
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Ta pierwsza dopasowana jest dla dziewczynek, kolejna świetnie pasuje do pokoju dla chłopca. Na obydwóch widnieją nadruki naturalnej wielkości. Pościel jest miękka, wykonana została z naturalnej materii bawełnianej. Firma Snurk wprowadziła na rynek jeszcze 2 typy kompletów pościelowych dla dzieci. Do „Królewny” i „Astronauty” dołożono takie opcje: „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Firma Snurk została założona w kraju holenderskim. Została stworzona z inicjatywą o przeznaczaniu określonych procentów uzyskanych ze sprzedaży na cele ofiarowania dobroczynnego. Bielizna pościelowa jest szyta jedynie w Europie.