Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Do jakiego rodzaju zdrowotnych celów wykorzystuje się laser? Jakie zabiegi dzięki niemu można przeprowadzić?

Laser frakcyjny jest najlepszy do odmładzania twarzy, rąk czy dekoltu, jest także polecany do likwidowania blizn potrądzikowych. Laser CO2 emituje wiązkę dwutlenku węgla, co powoduje, iż zachodzi bardzo szybka odnowa zniszczonych stref. Stosowanie lasera frakcyjnego znacznie poprawia stan skóry, zwłaszcza w kwestii pigmentacji oraz rozszerzonych porów.


Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite
Komórki skóry właściwej poddane działaniu lasera wytwarzają nowe struktury kolagenu i zachodzi proces remodelowania takiej substancji, tak więc zabiegi laserowe są na pewno bardzo dobrym wyborem w obszarze usuwania blizn potrądzikowych, zmian skórnych, a także piegów. Zabieg laserem może się różnić zależnie od zdefiniowanych ustawień - czy to pod kątem ilości otworów, lecz również pod względem mocy i czasu trwania impulsu. Im bardziej mocna moc lasera oraz okresu trwania impulsu, tym bardziej mocna inwazja, bardziej znaczny stan zapalny, ale i lepsze rezultaty odmładzania.

Zaciekawił Cię nasz temat? To rewelacyjnie! Następne tak samo atrakcyjne treści znajdziesz pod poniższym odnośnikiem - tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (http://www.gemeo.pl/szablon2/page/14-szafir-.html).W zależności od właściwości skóry oraz możliwości pacjenta dobiera się określone parametry impulsu. Tego rodzaju zabieg jest praktyczne bezbolesny, wykorzystuje się znieczulenie miejscowe. Po wykonanym zabiegu, przez dwie-trzy godziny pacjent jest w stanie odczuwać bólowe dolegliwości podobne do skutków oparzenia. Miejsce, gdzie stosowany był laser jest czerwone, skóra zaś wygląda na dosyć mocno naciągniętą. Czasami może i pojawić się obrzęk. Po około 6 dniach od zabiegu rumień znika, zaś skóra przybiera brązowy koloryt. W tym właśnie czasie jesteśmy w stanie już stosować makijaż i powrócić do normalnej aktywności. Tego typu leczenie wymaga około tygodnia czasu, by skóra powróciła do normalności. Przez zabiegiem laserowym koniecznie musimy odbyć konsultację lekarską. Lekarz zrobi]wykona wywiad oraz objaśni pacjentowi zasady zabiegu laserem.


w laboratorium - laser
Author: NTNU, Faculty of Natural Sciences and Technology
Source: http://www.flickr.com
W następnej kolejności razem podejmą decyzję o inwazyjności zaplanowanej metody (polecany laser w Tarnowie). Pacjent dostanie zalecenia które odnoszą się do postępowania przed a także po zabiegu oraz receptę na znieczulający krem, który obowiązkowo należy stosować godzinę przed zabiegiem. Częstotliwość powtarzania zabiegów jest definiowana przez lekarza, a jest zależna od wielu czynników, m.in., od rodzaju zmian. Właściwie w całym kraju można wykonać takie zabiegi, lecz na pewno jak laser Tarnów zasługuje na specjalną uwagę.