wyniki

Dla kogo mogłaby być przeznaczona liposukcja oraz dlaczego po takowym zabiegu poczujesz się lepiej?

cukier
Wiele dziewcząt walczy z nadwagą. Twierdzą, że posiadają za dużo tłuszczu na brzuchu czy w talii. A wyjeżdżając na wakacje na pewno będą się chciały ukazać w nowym kostiumie kąpielowym.

Kłopoty ze starzeniem się skóry, niechcianymi bliznami lub łysieniem? Już teraz przetestuj ampułki do mezoterapii

ampułki
Author: Duckwailk
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi boryka się z przeróżnymi problemami skórnymi. Młodym ludziom szczególnie mogą przeszkadzać dostrzegalne szramy, osobom dorosłym straszenie się cery i cellulit, tymczasem osobom starszym łysina. W tej chwili na te wszystkie przeszkody jest metoda, która przyniesie ulgę każdej z tych osób.

Jakie istnieją rodzaje badań nieniszczących? Które z nich można wyróżnić? Jakie warto stosować?

badania
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jedną z najstarszych metod badań NDT (co oznacza nondestructive testing - nieniszczące badania) są badania penetracyjne pt. Używa się ich do badań konstrukcji metalowych, jak i niemetalowych. W praktyce nie powinniśmy tego używać do badań materiałów porowatych. Takie badania korzystają ze zjawiska włoskowatości, co oznacza kapilarność, które polega na przenikaniu cieczy w głąb wąskich i niezbyt prosto dostępnych przestrzeni oraz wypełnianiu ich, chociaż występuje jednocześnie siła ciężkości. Wykorzystuje się w nich penetranty, które możemy zastosować na pełnej długości spoiny, mają one za zadanie dostać się w otwory powierzchniowe.