Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Skirting - co to jest i do czego pasuje?

Nakrywanie stołu obrusem to zwyczaj, który jest znany od dawna. Obrus na stole posiada dwie funkcje - po pierwsze powoduje, że całość wygląda niezmiernie gustownie i stylowo. Aktualnie znajdziemy multum modnych i kreatywnych modeli obrusów, jakie przedstawiają się naprawdę wyjątkowo. Do wyboru mamy proste, klasyczne i jednobarwne obrusy, przykładowo białe czy czerwone, możemy także zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego i awangardowego, na przykład na obrusy w barwne, kolorowe desenie.

obrus
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Stół przykryty obrusem niewątpliwie doda charakteru całemu pomieszczeniu. Jeżeli mamy dość stary czy też uszkodzony stół, to obrus może to znakomicie zakryć. Po drugie obrusy wykorzystuje się też po to, by ochronić blat stołu. Jeżeli nie potrzebujemy, aby nasz stół śmigle się porysował lub zniszczył w jakikolwiek inny sposób, perfekcyjnym wyjściem będzie stosowanie obrusa.

Niezwykle powszechne są dzisiaj obrusy plamoodporne, jakie nie tylko wyglądają niezwykle fantastycznie, ale są też niezmiernie użyteczne. Obrusy plamoodporne częstokroć użytkuje się na przykład w restauracjach. W restauracjach zwykle użytkuje się też nakrywanie całego stołu, gdzie obrus zasłania go praktycznie w całości - tutaj. Właśnie w takich miejscach stosuje się z reguły skirting. Jest to długa falbana, w większości wypadków sporządzona z matowego czy satynowego materiału. Skirting użytkuje się nie wyłącznie w restauracjach, lecz także na istotnych uroczystościach, przykładowo na weselu, falbany te wykorzystuje się także w dekoracjach kościelnych.serwetki
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com
Prócz skirtingu na stołach wskazane jest jeszcze pamiętać o pozostałych czynnikach, które spowodują, iż stół będzie prezentował się elegancko i gustownie, na przykład serwetkach. Skirting prezentuje się bardzo fantastycznie i stylowo, jest to wspaniała ozdoba, wspaniała na ważkie, podniosłe wydarzenia. Oryginalny skirting z pewnością bez większych kłopotów kupimy w sklepach, jakie proponują obrusy na sprzedaż.

Serdecznie zalecamy te informacje (goldwasser.pl/restauracja/) do poczytania. Znajduje się tutaj dużo cennych porad, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Najczęściej możemy odkryć skirting w kolorze białym lub ecru, jednak poniektóre sklepy mają także inne, nowocześniejsze odcienie skirtingu.