Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dlaczego zabawki kreatywne są królami zabawek?

Dzień Dziecka lada moment. Pora na wymarzone prezenty. Cóż, okazuje się, iż wiedza na temat tego, co jest konieczne do należytego rozwoju dziecka cały czas jest niedostateczna. Wielu rodziców nie bierze pod uwagę naturalnej ciekawości dzieci, po to by przekazać im w odpowiednim momencie przygotowanie do otaczającego ich świata.
zabawki muzyczne
Author: Nomadic Lass
Source: http://www.flickr.com
Większość z nich nabywając zabawki kieruje się reklamami i nie zastanawia się nad wpływem takiego podejścia. Tymczasem dzieci już od maleńkości zgłaszają swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Z tego względu dobierając zabawki dla swoich maluszków pamiętajmy, że mimo wszystko decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu. Dziecko spędzające całe dnie przed telewizorem czy tabletem nie będzie miało chęci na uczestniczenie i wykazanie swoich możliwości w dorosłym świecie.


Nie wszyscy z nas wiedzą, że Mozart napisał swój pierwszy utwór mając 5 lat! Może i nasze dziecko ma talent, który ukrywa się wśród jeszcze nieznanych mu dźwięków? A nawet jeśli nie osiągnie światowej sławy, zabawki muzyczne oraz instrumenty otworzą przed nim nowe drzwi do dziecięcej wyobraźni - polecam zabawki muzyczne.

Jeżeli chcesz poznać dodatkowe materiały na przedstawiany tutaj temat, to zobacz to ważne opracowanie (http://www.e-hunter.pl/legowisko-dla-duzego-psa) - ono również jest warte uwagi.

Zachęcamy więc Państwa by zwrócili uwagę na zabawki kreatywne, właściwie dostosowane do wieku dziecka.

Mogą to być masy plastyczne, zestawy do tworzenia biżuterii, zestawy do malowania i oczywiście
zabawki
Author: Liz
Source: http://www.flickr.com
”gwiazdy” wśród zabawek: klocki. Zabawa nimi, stawianie wspaniałych budowli z całą pewnością sprawi dzieciom dużo frajdy. Jednak pamiętajmy, że to nie jedyna zaleta klocków. Umożliwiają bowiem maluchowi rozwinięcie wielu umiejętności. Wspaniale rozwijają zdolności manualne dziecka i uczą rozpoznawać figury geometryczne, wypracowują koncentrację i wytrwałość.Zainteresowanie cieszącymi się wielką popularnością, niewielkimi, plastikowymi klockami czasami nie mija wraz z wiekiem, toteż zgromadzona na przestrzeni lat kolekcja może służyć naszej pociesze przez długi czas. Kupmy więc swojemu dziecku zabawkę, której kolorowy wygląd oraz unikalność ożywią jego wyobraźnię i zapewniają dobre nastawienie na długi czas.