Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Czy to następna sensacyjna dieta czy jednak nic nowego? Co sądzić o diecie “8 godzin”. Dowiedz się o czym mowa

Dieta 8 godzin to jedna z najnowszych form żywieniowych dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy bez restrykcyjnego ograniczania jedzenia. Jej twórcami są David Zinczenko oraz Peter Moore, którzy reklamują swoją dietę jako chudnięcie bez ograniczania jedzenia.

System żywieniowy 8 godzin polega na przestrzeganiu pory kolejnych posiłków, w ten sposób aby porcje żywieniowe spożywane było przez osoby na diecie wyłącznie w trakcie 8 godzin przez dobę. Twórcy tej rewolucyjnej metody odchudzania obiecują, iż jeśli uda nam się pilnować takiego czasu możliwe jest pozbyć się do 5 kilogramów w ciągu tygodnia. Ważne jest także, aby nie podjadać poza ustalonym czasem jedzenia. Jeśli chodzi o spożywane pożywanie, nie stawia się tu ograniczeń.

Kliknij bez obaw ten link i użyj serwisu (http://animalab.pl/narzedzia-chirurgiczne-sprzet-do-operacji), aby dowiedzieć się większą ilość danych na opisywany w tym miejscu temat - one również Cię zaciekawią.

Możemy spożywać wszystko na co przyjdzie nam ochota, rzeczą oczywistą jest natomiast, iż jeżeli zamierzamy przez 8 godzin opychać się ciastkami to efekt będzie niestety opłakany.
dieta
Author: Vassilis
Source: http://www.flickr.com
Potrawy muszą więc być zbilansowane, jednakże nie musimy przesadnie martwić się o kalorie przez nas spożywane. Zaletą tej diety, według samych autorów jest czas, jaki dajemy własnemu organizmowi na regenerację oraz przetworzenie pokarmów dostarczonych przez nas w trakcie 8 godzin. Organizm otrzymuje 16 godzin na strawienie oraz wydalenie wszelkich zbędnych substancji z obiegu co działa bardzo dobrze nie tylko na to ile ważymy, ale i na nasze samopoczucie. Dieta 8 godzin mimo iż ma wielu zagorzałych fanów ma również spore grono sceptyków, którzy zarzucają autorom promowanie jakby głodówki.Należy natomiast wiedzieć, że dużo zależy od naszego trybu życia, od naszej aktywności i wydolności naszego ciała. Nie wszyscy posiadamy te same parametry życiowe, dla jednych dieta 8 godzinna może okazać się doskonałym sposobem na zrzucenie nadmiaru kilogramów, dla innych jednak może być powodem efektu jo-jo. Dlatego pamiętajmy, by zawsze trzymać rękę na pulsie oraz samemu, bez specjalnych diet kontrolować, co jemy oraz ile. Pomoże nam w tym na pewno przelicznik kalorii. Dzięki temu będziemyzdawać sobie sprawę,ile kalorii przyswajamy w ciągu dnia oraz czy trzeba coś z tym zrobić. Wszystkie diety muszą się na tym opierać. Zobacz również .