Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Wrocław oczaruje każdego! Co musimy zwiedzić i na co zwrócić uwagę, spacerując po wrocławskich uliczkach?

Wrocław to bez dwóch zdań miasto, z którego możemy być dumni, miasto, które jest świetnie kojarzone przez ludzi z innych krajów. Obok Gdańska, Warszawy czy Krakowa to jedno z najsławniejszych miejsc w Polsce, z chęcią odwiedzane przez turystów, jak i samych Polaków. Wrocław kipi życiem, zarówno w dzień jak i w nocy, nie tylko dzięki przyjezdnym, ale także dzięki studentom, których we Wrocławiu mieszka bardzo wielu. Wrocław to bardzo ciekawe miejsce dla studentów.

Katedra we Wrocławiu
Author: Alexander Johmann
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim zlokalizowane są tam doskonałe uczelnie, a po drugie jest to miasto, w którym bez przerwy toczy się życie kulturalne. W mieście nie brakuje żaków z zagranicy. Na dyskotekach i różnych zabawach bawią się studenci, ale także ludzie biznesu oraz rzecz jasna turyści z całej Europy. Miasto żyje przez cały rok. We Wrocławiu jest wiele malowniczych miejsc, w których romantyczny spacer nabiera nowego wymiaru.

Wszystkie wycieczki po Wrocławiu uwzględniają Starówkę - sprawdź Eko-Tur. Stanowi ona bowiem serce miasta i jest niezwykle urokliwa. Rynek Główny miasta zachwyca fantastycznym klimatem. Warto przespacerować się ulicą Świdnicką. Turyści zachwycają się Nowym Ratuszem oraz Starym Ratuszem. Godne zobaczenia są Sukiennice. Co do uroczych kamienic, które są bardzo charakterystyczne, znaleźć można ogrom klimatycznych restauracji, barów, kafejek. http://ekotur.wroclaw.pl/odjazdy.htmlPlan każdej wycieczki po Wrocławiu powinien uwzględniać Ogród Japoński, czyli fantastyczną atrakcję dla naszych dzieci, a również Ostrów Tumski. Atrakcyjną alternatywą będzie rejs statkiem po rzece, podczas którego można zachwycać się panoramą miasta. Wskazane są również odwiedziny w Ogrodzie Botanicznym oraz w ZOO. We Wrocławiu trzeba zobaczyć fontanny, które są umiejscowione przy Moście Grunwaldzkim. Niedaleko nich znaleźć można Wzgórze Partyzantów z Belwederem, a także Park Słowackiego. Godna zobaczenia jest Opera Wrocławska oraz Plac Teatralny.