Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Czuły dotyk rodzica jako wzruszający i piękny znak troski i miłości o dziecko.

Indie są kolebką różnych rytuałów dla ciała. Od dawna hindusi traktują ciała niemalże jak świątynię i troszczą się o nie tak dobrze, jak potrafią, fundując sobie na przykład różnorodne masaże. Kobiety mogą masować skórę w łaźniach, a rytuał hammam stanowi nie tylko zwykły zabieg oczyszczający, lecz jest także terapią dla ducha.
Spa, masaż ciała
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czas biegnie wolniej, ciało może się odprężyć, a skóra wchłania cenne olejki i balsamy. W Europie takie rytuały raczej nie mają miejsca, lecz z dużym powodzeniem będą je zastępować najróżniejsze zabiegi SPA i masaże relaksacyjne. Zabiegi te nie tylko likwidują różne bóle, ale w pierwszej kolejności będą rozluźniać przepracowane mięśnie i ciało, dają ukojenie i relaks dla umysłu. Wykonywane systematycznie, będą działać jak najlepsza terapia.

Dzisiaj ciężko jest znaleźć istotnie nietuzinkowy portal. Jeżeli masz analogiczny dylemat, to zalecam ten serwis (http://www.rehabilitacje.org/borelioza). Są w nim zawarte ekscytujące informacje.

Kto chociaż raz zdecydował się na masaż lub ma szczęście, że jego partner będzie chciał i umiał dobrze taki masaż przeprowadzić wie, że nie będzie nic przyjemniejszego po ciężkim dniu, pełnym stresów i ciężkiej pracy. Powinno się wiedzieć więcej na temat różnych technik masowania, bowiem są to najskuteczniejsze nieinwazyjne i w pełni naturalne sposoby uzdrawiania ciała i odpoczynku dla ducha - zdecydowanie więcej na tej stronie .

Pośród licznych technik, do najbardziej istotnych zaliczają się przede wszystkim masaże dedykowane najmłodszym. Zdecydowana większość kochających rodziców ma świadomość, że taki sposób kontaktu z dzieckiem nie tylko przynosi mu spokój, ale także polepsza więź między rodzicem a nim. Dlatego nawet nie mając przygotowania, duża część rodziców robi różne masaże własnym dzieciom już od pierwszych chwil po urodzeniu. Warto jednak polepszać swoje umiejętności i świadomość terapeutyczną, poszerzając wiedzę w temacie popularnych technik. Przy dzieciach doskonale będzie się sprawdza masaż Shantala (info).masaż Shantala
Author: ASCOM Prefeitura de Votuporanga
Source: http://www.flickr.com
To starożytna technika, która się właśnie wywodzi z Indii, skąd przeniesiono ją na grunt europejski przez jednego z francuskich lekarzy, pana Leboyer. To masaż przeznaczony przede wszystkim dla niemowlaków, lecz tak samo pozytywne rezultaty może też dać przy starszych dzieciach, głównie z deficytem emocjonalnym.