zabytki

Przed podróżą do stolicy województwa dolnośląskiego, sprawdź w jakiej gospodzie uda Ci się smacznie zjeść

panorama wrocławia
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy wszystko jest prostsze, niż kiedyś. Nasze dzieciaki mogą uczęszczać do szkoły, my mamy pracę i finanse na to, by zwiedzać świat. Musimy z tego korzystać, bowiem podróżowanie niekiedy jest lekiem na całe zło. Wiele osób mniema, iż w Polsce jest multum.urokliwych miejsc, jakie musi obejrzeć każdy człowiek.

Przepiękne miejsca w Polsce? Z naszymi wskazówkami zorientujesz się, gdzie warto jechać

Kraków
Author: Jonas Van den Eynde
Source: http://www.flickr.com
Nie ma to jak w domu, ale na pewno nieraz masz ochotę gdzieś wyjechać, czegoś nowego doświadczyć. Oczywiście szczególnie pożądane są kierunki zagraniczne, na przykład Kopenhaga, jeżeli lubimy zwiedzać lub gorąca wyspa, gdy chcielibyśmy cieszyć się słońcem i wakacyjnymi atrakcjami.

Udając się do Szczecina na dłuższą wycieczkę nie będziemy mieli problemu z wynajęciem miejsc hotelowych

port w Szczecinie
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Polska to piękny kraj i przekonują się o tym co roku rzesze turystów odwiedzających różne jej zakątki. Wyjątkowo godne uwagi jest nasze morze, które charakteryzuje się urozmaiconą linią brzegową, nad wybrzeżem zaś rozpościerają się urokliwe miasta typu Gdańsk czy Szczecin. Ten ostatni to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków gospodarczych i kulturowych regionu. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Szczecin?

Udany relaks nad morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość wczasowa znajdująca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Równocześnie z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, bardzo dobrze przystosowany by przyjąć wczasowiczów planujących wakacje 2014 nad morzem Bałtyckim!

Doskonałe miejsca na podróż w nadbałtyckie tereny, pełne malowniczych krajobrazów oraz interesujących zabytków historycznych

plaża nad Bałtykiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wybierając się nad Bałtyk, mamy do wyboru mnóstwo miejsc, które co roku przyciągają turystów. Wyjątkowo ciekawym kierunkiem podróży będą okolice Międzyzdrojów i Świnoujścia, pełne malowniczych plaż a także zabytków. Międzyzdroje to jedno z najbardziej popularnych miast, które są odwiedzane we wakacje. Każdy kto uwielbia morze tudzież odpoczynek na plaży z pewnością będzie zadowolony z podróży w to miejsce.

Jak najkorzystniej spędzić wolny czas? Na pewno w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To zapewnia Ciechocinek

uzdrowisko
Author: http://lazienkiresort.com
Source: http://lazienkiresort.com
Pokaźne i najbardziej znane nizinne uzdrowisko jest na obszarze województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symbolem i wizytówką są tężnie a także popularny Grzyb – fontanna solankowa, która znajduje się w centrum uzdrowiska. To popularne uzdrowisko to dobrze znany setkom kuracjuszy Ciechocinek.

Wybierasz się do Wrocławia? Wybierz nocleg w Brzegu Dolnym!

spacer
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to jedno z najważniejszych – pod wieloma względami – miast Polski. To zrozumiałe, iż licznie przybywamy do tego miasta w celach biznesowych i osobistych. Główne ośrodki gospodarcze kraju charakteryzują się jednak tym, że pobyt w nich jest dość kosztowny. Brzeg Dolny to miejscowość, zlokalizowana tylko 30 km od Wrocławia – można się tam zatrzymać i zmniejszyć koszty noclegu!

Polanica-Zdrój- idealne miejsce na wypoczynek oraz uzdrawiające zabiegi w uzdrowiskach

Polanica Zdrój
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Polanica- Zdrój jest wspaniałym miejscem na odpoczynek. Gdy lubimy odwiedzać różnego rodzaju uzdrowiska i poddawać się zdrowotnym zabiegom, powinniśmy skorzystać z oferty tej miejscowości. Miasto położone w województwie dolnośląskim jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast uzdrowiskowych.

Opole - gdzie się zatrzymać i porządnie spożyć posiłek? Przybliżamy oferty hoteli i restauracji

Pokój hotelowy
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Opole to tajemnicza miejscowość w południowo-zachodniej Polsce, nad rzeką Odrą. Jest to naczelny ośrodek gospodarczy, akademicki, kulturowy i administracyjny województwa oraz jedno z najstarszych miast w naszym kraju. Wybierając lokalizację w omawianym mieście, hotel w centrum Opola będzie najwygodniejszym wyjściem.