Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Wypoczynek po turecku

O ile zamierzasz mieć cudowne wakacje, Turcja to trafny kierunek letnich wojaży. Ten leżący na złączeniu dwóch kontynentów kraj oferuje wiele interesujących miejsc dla gości. Można rzec, że zawiera w sobie wyjątkowe połączenie, które sprawia, że jest często wybieranym celem wczasowym.

Po pierwsze, w Turcji można wypróbować gorące plaże i urokliwe morze – wspaniały zestaw dla tych, którzy kochają wielogodzinne opalanie się i pływanie w morzu. Po drugie, kraj ten może zaoferować też rzesze niesamowitych zabytków. Przekonaj się sam - przejdź do strony.

Głównym miejscem do zwiedzenia jest oczywiście Stambuł. Każdy turysta musi, jeżeli rzeczywiście ma możliwość, spędzić w tej ogromnej metropolii przynajmniej parę dni. Powinno się tu zobaczyć Hagię Sofię – gigantyczną świątynię muzułmańską, przed wiekami wspaniały kościół chrześcijański. Podobnie wygląda Błękitny Meczet, następny obowiązkowy punkt odwiedzin. O ile chcesz zwiedzić jeden z najrozleglejszych placów targowych na świecie, koniecznie odwiedź Taksim. W tym zakątku miasta można kupić absolutnie każdą rzecz, jaką sobie wymyślisz. Oprócz stolicy Turcja zawiera jeszcze jedno miejsce, które trzeba zwiedzić. Są to resztki Troi, bardzo starego miasta, którego zdobycie zostało opisane w ponadczasowej Iliadzie. Poza tym można wybrać się na wyjazd śladami wspaniałych ruin greckich osad, leżących przeważnie w rejonie morza.Jeśli zaś chcesz wybrać się na niezapomniane wczasy za niewielką gotówkę, musisz polować na oferty w ostatniej chwili. Takie szukanie potrzebuje cierpliwości i dokładności – każdego dnia trzeba przeglądać świeże informacje od biur turystycznych - www.apollotour.pl/.