Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Nietrzymanie moczu jako objaw błędnej funkcjonalności dolnych dróg moczowych

Kłopot nietrzymania moczu nie jest efektem starzenia się ustroju. Dotyczy zarówno facetów, jak i niewiast i jest to objaw nieharmonijnej pracy dolnych dróg moczowych, czyli pęcherza, zwieracza i cewki moczowej.
Tatuaż, tatoo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Niedogodność ta może być wywołana przez zakażenia układu moczowego, kamicę, rozluźnienie cewki moczowej, obniżenie pęcherza, zwiotczenie mięśni miednicy, otyłość i zaparcia. Bywa też następstwem zaburzeń hormonalnych, zabiegów urologicznych i odbytych porodów i operacji ginekologicznych.


W rezultacie mięśnie te tracą elastyczność i nie zamykają wystarczająco szczelnie przepustu pęcherza. Mocz zaczyna wyciekać wbrew naszej woli. Gdy do bezwiednego wyciekania moczu dochodzi w czasie kichania, śmiechu, prędkiego przemarszu, wchodzenia po schodach, czy schylania się, nazywa się to wysiłkowym nietrzymaniu moczu.


Nową strategią leczenia tej dolegliwości jest laserowa terapia nietrzymania moczu - nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nietrzymanie moczu leczenie laserem jest procedurą bezbolesną trwającą krótko i przynoszący dobre deser w słoiczku rezultaty. Kuracja jest poświęcana w zasadzie kobietom w młodszym wieku, które borykają się z tym nieprzyjemnym schorzeniem w stopniu lekkim i przeciętnym.


Zabiegi z wykorzystaniem lasera są coraz to nagminniej wykorzystywane w Polsce - obkurczanie pochwy. Obkurczanie pochwy tą procedurą zapewnia gwarancję zrealizowania zabiegu w sposób skrupulatny, bez krwawienia, bezbolesny.


Obkurczanie pochwy metodą laserową zapewnia prędkie zabliźnianie tkanek, nadzwyczaj szybki przebieg zdrowienia.


Tego rodzaju laser zbudowany został z myślą o zabiegach na obrębie delikatnych okolic intymnych cechujących się niezwykle dużym ukrwieniem.