Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Nietrzymanie moczu jako objaw błędnej funkcjonalności dolnych dróg moczowych

Kłopot nietrzymania moczu nie jest efektem starzenia się ustroju. Dotyczy zarówno facetów, jak i niewiast i jest to objaw nieharmonijnej pracy dolnych dróg moczowych, czyli pęcherza, zwieracza i cewki moczowej.
Tatuaż, tatoo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Niedogodność ta może być wywołana przez zakażenia układu moczowego, kamicę, rozluźnienie cewki moczowej, obniżenie pęcherza, zwiotczenie mięśni miednicy, otyłość i zaparcia. Bywa też następstwem zaburzeń hormonalnych, zabiegów urologicznych i odbytych porodów i operacji ginekologicznych.


W rezultacie mięśnie te tracą elastyczność i nie zamykają wystarczająco szczelnie przepustu pęcherza. Mocz zaczyna wyciekać wbrew naszej woli.

To fakt, że informacje pod tym odwołaniem są wyjątkowe, więc jeżeli chcesz zdobyć więcej danych na opisywany wątek, to przejdź na kolejną stronę (http://www.stomatologia-mulawa.pl/kontakt/) - odnośnik jest tu.

Gdy do bezwiednego wyciekania moczu dochodzi w czasie kichania, śmiechu, prędkiego przemarszu, wchodzenia po schodach, czy schylania się, nazywa się to wysiłkowym nietrzymaniu moczu.


Nową strategią leczenia tej dolegliwości jest laserowa terapia nietrzymania moczu - nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nietrzymanie moczu leczenie laserem jest procedurą bezbolesną trwającą krótko i przynoszący dobre rezultaty. Kuracja jest poświęcana w zasadzie kobietom w młodszym wieku, które borykają się z tym nieprzyjemnym schorzeniem w stopniu lekkim i przeciętnym.


Zabiegi z wykorzystaniem lasera są coraz to nagminniej wykorzystywane w Polsce - obkurczanie pochwy. Obkurczanie pochwy tą procedurą zapewnia gwarancję zrealizowania zabiegu w sposób skrupulatny, bez krwawienia, bezbolesny.


Obkurczanie pochwy metodą laserową zapewnia prędkie zabliźnianie tkanek, nadzwyczaj szybki przebieg zdrowienia.


Tego rodzaju laser zbudowany został z myślą o zabiegach na obrębie delikatnych okolic intymnych cechujących się niezwykle dużym ukrwieniem.