Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Do jakich skutków mógłby doprowadzić koniec związku z narzeczonym?

Aaaaaałć! Przenikliwe rwanie zębów niemalże zupełnie ją paraliżowało. Nie potrafiła zwyczajnie myśleć, normalnie mówić, normalnie działać. Tak, to jest odpowiedzialność znacznej liczby zjadanych przez nią ostatnio słodkości.


I oczywiście jej byłego faceta, bo to z jego powodu rozpoczęła ostatnio jeść taką ilość słodyczy.


Ręczniki jednobarwne
Author: Huckleberry Hax
Source: http://www.flickr.com


A przecież jej najlepsza przyjaciółka mówiła jej, żeby nie jadła takiej ilości czekoladek. Cały czas uprzedzała: jeżeli będziesz spożywać taką ilość słodyczy, to będzie Ci potrzebny jakiś odpowiedni dentysta Wrocław. Przynajmniej czyść zęby po każdym posiłku, zwłaszcza, jeśli posiadał dużą objętość cukru. Twierdziła, iż wytworzy się taka ilość dziur w zębach, że dentysta Wrocław będzie musiał powyrywać wszelakie zęby, więc korzystniej opanować się zanim dojdzie do czegoś jeszcze mniej przyjemnego niżeli jest obecnie. Bo co się by stało, kiedy nawet dentysta Wrocław opuści dłonie? Korzystniej do tego nie doprowadzić. Przeto należałoby myć uzębienie kilka razy na dzień oraz zredukować liczbę zjadanych słodyczy. Znajoma powiedziała, aby wykonać na przekór byłemu partnerowi i wysłać jemu wszystkie wafelki, które są w moim domu. Tak, niechaj on także nieco się pomęczy na fotelu stomatologicznym! A jak!


maluch
Author: PR Solution


protezy zębowe wrocław
Author: Fox Wu
Source: http://www.flickr.com
Niech po jakimś okresie także on przekona się, iż konieczne będzie odnalezienie jakiegokolwiek technika stomatologiczego, który przygotuje specjalne protezy zębowe Wrocław. A co! Wszakże to przez niego tyle się męczę... To znaczy nie przez protetyka a przez ostatniego faceta oczywiście. Zostawmy w spokoju protetyka dentystycznego. On wszakże robi tylko doskonałe protezy zębowe Wrocław - sprawdzona protetyka we Wrocławiu.


Hmm, ciekawe czy taki technik ma już swą narzeczoną? Jeżeli nie, to mogłabym wciąż jeść tyle cukierków. Czy to nie cudowne? A technik co kilka lat tworzyłby mi niedrogie implanty Wrocław. Muszę do niego zatelefonować!