Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Naturalna walka z rakiem

Nowotwór to przypadłość, która jest powodem dużej liczby śmierci w aktualnym świecie. Niestety, najlepszym naukowcom ciągle nie udało się stworzyć skutecznego medykamentu na to, choć cały czas rozprzestrzeniają się nowe informacje o dużych progresach w tej najbardziej zagorzałej bitwie w historii świata.


Nowotworu jeszcze nie da się usunąć, lecz wiemy już, jakie związki chemiczne potrafią zmniejszyć szansę na jego ekspansję. Spożywanie niektórych naturalnych darów Matki Ziemi może uczynić, że nigdy nie zachorujemy. W dalszej części tekstu wskazujemy 3 takie artykuły spożywcze, które okazują się zbawienne dla zdrowego życia i potrafią ochronić przed ekspansją choroby.


Oliwa jest stosowana przez ludzi od wieków. Wiadomości o niej znajdują się na przykład w Biblii, gdyż drzewa oliwne występują właśnie w południowych rejonach świata. Olej z tego biblijnego drzewka jest bardzo zdrowy. Jak pokazały najświeższe eksperymenty naukowców, też jego liście posiadają zbawienne właściwości. Podczas serii prób wyszło na jaw, że liść oliwny, a konkretniej ekstrakt z niego, może wzmacniać rezultaty leczenia toksycznymi chemikaliami. Ekstrakt z liści drzewa oliwnego obok tego posiada niezwykle zabójcze oddziaływanie na komórki nowotworowe raka skóry. Identycznie jest w przypadku białaczki i nowotworu piersi. Jak się okazało, liść oliwny może mieć sporą rolę w trakcie leczenia, właściwości profilaktyczne nie zostały jeszcze dokładnie zbadane.


Granat to smakowity owoc. Jego ekstrakt jest pysznym smakołykiem, a jak dowiodły eksperymenty, posiada sporo właściwości, które mogą likwidować złe komórki nowotworowe. Ekstrakt z granatu bardzo demolująco działał na komórki raka biustu, jelit i prostaty. To sprawia, że zwłaszcza mężczyźni po 50. powinni systematycznie spożywać napój z tego smacznego owocu, by nie dopuszczać do rozwoju morderczych nowotworów gruczołu.

Jeżeli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, to przeczytaj także ten udostępniony tutaj (http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/ortodonta-wroclaw/) tutaj wpis - on także okaże się warty uwagi!

Co interesujące, granat jest owocem, który ma fantastyczny wpływ na kondycję człowieka w innych obszarach. Pomaga przepędzić wszelakie schorzenia układu krążenia i chorobe, spowodowane przez zarazki.

Warzywny sposób na zdrowie
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse


Granat i liść oliwny są znane przeciętnemu obywatelowi Europy, w odróżnieniu od egzotycznej rośliny z wysepek na Oceanie Spokojnym – noni. Dużo ludzi, którzy zajmują się medycyną naturalną,proponuje spożywanie noni w celu zniszczenia sporej liczby schorzeń. Od paru lat standardowa medycyna analizuje właściwości tego egzotycznego okazu. Jak wyszło w analizach, częste spożywanie ekstraktu z noni posiada duży wpływ na powstrzymanie rozwoju komórek nowotworowych m.in. w piersiach. Także podczas trwania choroby warto spożywać wyciąg z tych roślin, by wesprzeć organizm w walce z drapieżnym schorzeniem. Naukowcy utrzymują jednak, że nie wolno pić ekstraktów z noni w czasie chemioterapii.


To jasne, że warto brać suplementy z tymi wyciągami.

Jeżeli ta problematyka Cię ciekawi, bez ociągania kliknij ten link! Opublikowana w tamtym miejscu oryginalna strona (https://sklep.labempire.com.pl/) na pewno także Cię zainteresuje.

Wspierajmy naukowców, by prowadzili dalej swoje prace i odkrywali następne działające substancje. Źródło: .