Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Wsparcie w walce z nowotworami

Badania mówią, że mamy pod ręką wiele możliwości, które mogą uczynić, że nigdy nie dostaniemy raka.
Najistotniejszym z nich jest na pewno zmiana nawyków – więcej aktywności fizycznej, rzucenie palenia nikotyny i mniej stresujących sytuacji. Najwięcej plusów w zapobieganiu posiada spożywanie artykułów, które posiadają sporo dobrych cech, praktycznych w bitwie z rozwojem nowotworu. Europejczycy mogą być zdziwieni, jak dużo typów grzybów z Dalekiego Wschodu korzystnie działa na walkę z chorobą. Duży odsetek z nich jest od lat używany w zarówno leczeniu, jak i zapobieganiu rozrostu schorzenia.
Shitake to ładny grzyb, który przywołuje na myśl rodzimego podgrzybka. Japońscy naukowcy od dawna mają świadomość, że znakomicie wzmacnia on funkcjonowanie układu odpornościowego u człowieka.

Czy to zagadnienie jest dla Ciebie atrakcyjne? To wejdź i przeczytaj, co posiada rekomendowana strona - znajdziesz tam nie mniej fascynujące dane.

To szalenie ważne z 2 przyczyn. Po pierwsze, mocny system immunologiczny to większa szansa, że komórki rakowe nigdy się w ciele nie pojawią. Po drugie, wzmożona produkcja białych komórek krwi, spowodowana przez spożywanie grzybów shitake jest kluczowa dla ludzi, którzy już pojedynkują się z rakiem. Pokarm ten jest niełatwo dostępny w Europie, niektóre internetowe apteki albo sklepy sieciowe sprzedają ekstrakty.
Grzyby służą zdrowiu
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Reishi to czerwonawy grzyb, który wykazuje zbawienne właściwości dla ludzi chorych na raka, chodzących na chemioterapię. Jak mówią dokładne testy, zrobione wśród chorych na raka w Japonii, spożywanie tego rzadkiego grzyba znacznie podnosi szanse człowieka na pozytywne efekty chemioterapii. Na dodatek wielu pacjentów uznało, że spożywając regularnie reishi mają o wiele lepsze samopoczucie i dobrze znoszą potyczkę z wyniszczającą chorobą. To fundamentalna kwestia, ponieważ dobre nastawienie chorego to fakt, który umie znacznie ułatwić pokonanie nowotworu. Spoglądając całościowo na badania nad grzybem można dojść do wniosku, że jest silną pomocą dla pacjentów. Więcej: .


Nie wszyscy znają fakt, że tłuszcz to nie coś, czego trzeba często unikać. Rzecz jasna tłuszcz pochodzenia zwierzęcego jest fatalny dla człowieka. Tłuszcze omega-3 zaś posiadają dobre oddziaływanie na zdrowie człowieka. Można je znaleźć w wielu gatunkach ryb oraz w świeżo wyciskanej oliwie z oliwek. Czemu jego przyjmowanie jest takie istotne? Badania mówią, że substancje omega-3 silnie działają na zahamowanie rozrostu nowotworów, bo efektywnie likwidują wolne rodniki, przyczynę zachorowań na nowotwór. Oprócz tego kwas zbawiennie działa na krążenie, oddalając widmo ataków serca. Udowodniono, że jedzenie omega-3 jest kluczowe dla pacjentów z sporym stężeniem niedobrego cholesterolu w krwi. Substancje te są w tłuszczach rybich, szczególnie tych wyciągniętych z pachnotki oraz sardynek. Trzeba nie zapominać, że nie można przesadzać ze przyjmowaniem tych tłuszczów, ponieważ jest to niekorzystne.