Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jakie występują testy na płodność do wykonania samodzielnie w domu?

Przychodzi w życiu praktyczne każdej osoby taka chwila, iż zaczyna chcieć potomka. Podejmuje więc decyzję na ten krok i zaczyna działania, które mają na celu ciążę. Pierwsze kilka miesięcy są zazwyczaj dość przyjemne, jednak po sporej liczbie niepowodzeń budzi się w parze niepokój, iż coś jest nie tak. Idą więc do doktora fachowca, który zaleci odpowiednie badania, specjalistyczne i niezwykle szczegółowe.
leczenie niepłodności
Source: http://www.gyncentrum.pl/
Dla pań podstawowym badaniem jest wykonanie testu owulacyjnego. Jest to test na płodność, jaki można zrobić samemu, gdyż przypomina do testu ciążowego i wykonuje się go identycznie. Testy owulacyjny powinno się robić regularnie przez cały cykl menstruacyjny, a jeśli wyniki nie będą poprawne trzeba udać się na kolejne badania. Zwykle wynik negatywny oznacza, iż kobieta ma cykl bezowulacyjny, jednak od czas do czasu zdarza się to każdej. Jeżeli natomiast takie cykle będą zdarzać się częściej, należy wykonać kolejne badania, tym razem bardziej konkretne. Jeśli chodzi o mężczyzn na rynku pojawiły się od niedawna testy do wykonania w domu płodności. Wykazują one, jak bardzo w nasieniu jest plemników. Podczas rezultaty negatywnego jasne jest, że plemników jest niewiele.

Spodobał Ci się taki materiał? Jeżeli tak, to z pewnością sprawi Ci radość informacja, że podobny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz tekst na portalu (http://ursynow-specjalisci.pl/).Każda kobieta ma możliwość zrobienia test na płodność w domu (--> jak wykonać test na płodność ?). Chodzi w ni konkretnie o pokazanie ile hormonu luteinizującego dana kobieta ma w organizmie, dzięki temu, iż kobieta posiada spory stan owego hormonu, ma możliwość dowiedzieć się, czy będzie zapłodnienie, czy może nie. Bardziej szczegółowy jest test na płodność przeprowadzany u ginekologa lub w laboratorium. Wystarczy tylko zanieść próbkę moczu.
W domu kobieta musi o tej samej porze wykonać test, idealną porą jest noc albo poranek. Tak samo przeprowadza się test na płodność dla mężczyzn, z tym że tutaj badana jest sperma. Sprawdza się zagęszczenie plemników w nasieniu, gdyż jest to bardzo częsta przyczyna kłopotów z zapłodnieniem. Jeśli liczba plemników jest za mała mężczyzna powinien pójść do lekarza, czyli konkretniej urologa. Nie da się ukryć to specjalista musi wykonać potrzebne testy i mieć baczenie nad chcącą dziecko parze.