lekarz

Dobre rozwiązanie po operacji, ale nie jedynie

pas brzuszny
Author: www.babymama.pl
Czasem nawet nie wiemy ile jest produktów, które są w stanie nam pomóc wytrwać trudny czas po zabiegu. Do tego typu produktów na pewno należy pas brzuszny, który świetnie sprawdzi się po operacji jamy brzusznej jak również, gdy mamy kłopot z rwą kulszową lub w sytuacji, gdy nie można swoimi ruchami sprawić by doszło do powiększenia się przepukliny brzusznej.

Resekcja rękawowa żołądka jest całkiem nową metodą walki z nadwagą

brzuch
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Każdy kto od lat zmaga się ze sporą wagą, dobrze zaznaczy, że odrzucenie nadprogramowych kilogramów nie należy do łatwych spraw. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na chirurgiczny zabieg, jakim jest resekcja rękawowa żołądka, która opiera się na wycięciu 2/3 żołądka, przez co znacznie zmniejsza się jego wielkość.

Fachowa operacja plastyczna pochwy - czyli ginekologia estetyczna jak to wygląda?

lekarz
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Ginekologia estetyczna rozwija się teraz niezmiernie prężnie i dynamicznie. Dziedzina ta łączy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak także ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej wolno w prosty sposób poprawić wygląd, a także funkcjonalność narządów płciowych u pań. Jednym z zwykle realizowanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, to znaczy plastyka pochwy.

Zespół Aspergera a autyzm to inne dolegliwości. Te dwa zaburzenia się różnią, choć wiele osób o tym nie wie

Dziecko i rodzic, chłopiec
Author: Monthly_M
Source: Fotolia
Jak w każdym czasie, tak i obecnie rodzą się dzieci z autyzmem lub Zespołem Aspergera. W naszym kraju jedni, jak i drudzy definiowani są tak samo, chociaż obie przypadłości znacznie się od siebie różnią. Niestety, niska świadomość i wiedza na ten temat są na niskim poziomie, a wszystko to przez brak zrozumienia czy chęci poznania świata tak żyjących dzieci. W tym artykule spróbujemy trochę przybliżyć tą tematykę, odpowiedzieć na pytanie czym są te dwa schorzenia?

Nie dajesz sobie rady z narastającymi trudnościami? Pomoże ci sprawdzony psycholog

terapia u psychologa
Source: flickr.com
Zatrzęsienie kłopotów może spowodować, że całkiem się załamujemy. Przestajemy szukać wyjścia i jedyne, co chcielibyśmy zrobić, to schować się pod kołdrę i nie wychodzić spod niej dopóki wszystko samo się nie rozwiąże.

Sprzedaż leków i sumplementów diety online - w trosce o zdrowie oraz komfort konsumenta

procto hemolan comfort tabletki
Apteki internetowe to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Kupno leków i suplementów diety bez wychodzenia z mieszkania jest wygodne, a niekiedy pozwala również uniknąć skrępowania związanego ze wstydliwą chorobą.

Wyraźne spojrzenie na rzeczywistość – korekcja wzroku z użyciem lasera

wzrok
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
 Czy kojarzysz pojęcie femtolasik? Jeśli niebardzo, to zapewne nie miałeś dotychczas do czynienia z problemami wzroku. Aktualnie jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy nie lubią nosić okularów, jednakże ze względów na wadę wzroku muszą je zakładać. Innym rozwiązaniem są oczywiście również soczewki, jednak nie każdy może je wykorzystywać, raz ze względów zdrowotnych, innym razem z powodu braku komfortu.

Jakie występują testy na płodność do wykonania samodzielnie w domu?

leczenie niepłodności
Source: http://www.gyncentrum.pl/
Nadchodzi w życiu praktyczne każdego człowieka taka chwila, że zaczyna pragnąć dziecka. Decyduje się zatem na ten krok i zaczyna starania, mające na celu ciążę. Pierwsze kilka miesięcy są zwykle dość miłe, jednakże po sporej ilości porażek zaczyna się budzić w małżeństwie lęk, że coś jest nie tak. Idą zatem do lekarza fachowca, który zleci odpowiednie badania, specjalistyczne oraz bardzo dokładnie.

Innowacyjne oblicze nowoczesnej medycyny - komórki macierzyste oraz laparoskopia

komórki macierzyste
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Medycyna teraz rozwija się niezwykle prężnie. Jeszcze kilka lat temu w medycynie nie znało się wielu lekarstw albo nowoczesnych metod leczenia, w dzisiejszych czasach lekarze zdołają z lepszym skutkiem leczyć pacjentów oraz proponować im coraz to lepsze oraz o wiele bardziej wydajne leki czy metody kurowania.

Prawidłowa pielęgnacja włosówi paznokci

włosy
Eleganckie włosy to od zawsze świadectwo urody, a czasami przywództwa. Rozpuszczone i zdrowe włosy władców z frankońskiej dynastii Merowingów symbolizowały ich królewskość. A każdy z pewnością kojarzy z Biblii podanie o Samsonie, wojowniku, który czerpał swą siłę ze swoich długich włosów.

Czy należałoby robić cykliczne badanie wzroku?

patrzenie na tablcę przez okulary
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Multum osób przypuszcza, iż do okulisty wypada chodzić wyłącznie wówczas, gdy coś złego dzieje się z naszym wzrokiem. Oczywiście gdy odczuwamy bóle oczu, bóle głowy lub pogorszenie widzenia, potrzebnie winniśmy pójść do okulisty. Wizyty tej nie winniśmy też odkładać na później. Niemniej pożądane byłoby też robić okresowe badania wzroku. Z jakiego powodu?

W którym miejscu i za jak wysoką cenę można zrobić fachowe leczenie kanałowe?

dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia od dawna zdrowe i piękne zęby, które przynoszą każdemu człowiekowi zdrowy i śliczny uśmiech to fundament w życiu każdej osoby. Trudno bowiem zyskać nieraz właściwe pierwsze wrażenie bez właśnie zewnętrznych estetycznych poszlak naszego image i naszego stylu.

Jeśli jesteś z rejonów Rzeszowa i masz pewne kłopoty z uzębieniem – wybierz się do gabinetu stomatologicznego.

komórki
Author: Centrum Zdrowia Promedica w Kiel
Rynek usług chirurgii stomatologicznej osiąga własne apogeum. Aktywizują się nowe salony, pojawiają się nowi specjaliści, a tym samym sposobności dla klientów. Kiedy widzisz na spocie reklamowym hasło „ chirurg stomatolog Rzeszów ” – ciekawość podpowiada Ci sprawdzić takie miejsce.

W wirtualnych aptekach można z łatwością kupić leki i artykuły dla noworodków oraz osób w podeszłym wieku

Masaż punktów młodości TSUBOKI
Author: YONELLE
Source: YONELLE
Zaopatrywanie się w wirtualnych aptekach jest coraz popularniejsze. W taki sposób rekonwalescent unika kolejek, a ponadto może szczegółowo zapoznać się z proponowanym asortymentem. Wspomniany fakt ma wielkie znaczenie dla młodych rodziców, a także dla pań opiekujących się osobami w starszym wieku.


Kompletowanie wyprawki dla synka wymaga posiadania przynajmniej podstawowej wiedzy i w tym przypadku można zdać się na porady rodziny lub położonych.

Poszukaj profesjonalnego dietetyka w Łodzi, który ułoży specjalnie dla Ciebie jadłospis, dzięki któremu zrzucisz zbyteczne kilogramy!

zdrowa żywność
Author: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Source: http://www.flickr.com
Nie mieścisz się w swoje stare ubrania? Każdego dnia podjadasz słodkości i pijesz gazowane napoje? Nie możesz być zaskoczona, iż Twoje nastawienie do życia jest niedobre. Już teraz zacznij zmieniać swoje nawyki żywieniowe, by nie nabawić się żadnej groźnej choroby.

Po czym rozpoznać choroby wątroby oraz które leki ziołowe są odpowiednie na walkę z cholesterolem

choroba
Source: http://www.sxc.hu
Wątroba jest jednym z najistotniejszych narządów, który pełni znaczącą funkcję u każdego człowieka. Pomaga między innymi w detoksykacji organizmu i jest ważna w procesach termoregulacji i trawienia. Ponadto wątroba jest powiązana z drogami żółciowymi, wytwarza również ważkie dla naszego organizmu białka.

Co to jest autyzm, czyli podstawowa wiedza na temat tej często występującej przypadłości.

Zespół Aspergera
Author: Hot Gossip Italia
Source: http://www.flickr.com
Jakiś odsetek naszego społeczeństwa dotknięty bywa jakimiś dolegliwościami. Niektóre występują częściej, inne spotyka się raz na kilkaset tysięcy osób, lecz każde z nich spowodować może kłopoty kogoś kto je ma w normalnym życiu. Coraz częściej spotyka się najróżniejsze zaburzenia rozwojowe, spowodowane ciężkim porodem, wadami genetycznymi czy chorobami. Wystąpić one mogą w wieku dziecięcym, a mogą też być utajone przez wiele lat i zostać wykryte u dorosłych już osób.

Czym jest fizjoterapia i jakie działy fizjoterapii można obecnie wypunktować?

Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Fizjoterapia jest dokładnie związana z rehabilitacją medyczną . Mówiąc ogólnie są to pewne określone metody lecznicze, które używają reaktywność organizmu człowieka na przeróżne bodźce. Fachowcy zajmujący się fizjoterapią to naturalnie fizjoterapeuci, jakich pracę na pewno można określić jako nadzwyczaj ważną i bardzo odpowiedzialną, ponieważ podstawowym celem fizjoterapii jest zapobiegania nawrotom różnych chorób, przywracanie pacjentom sprawności fizycznej bądź też usuwanie rozmaitych dolegliwości oraz schorzeń przez stosowanie właściwych metod.

Pages