Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Co sprawia, że znacząca część naszego społeczeństwa kocha Włochy?

Tytuł owego tekstu naturalnie nie oznacza, iż wyłącznie nasi rodacy bardzo lubią Włochy. W końcu Włochy to ciągle najmodniejsza europejska destynacja wśród Kanadyjczyków, Koreańczyków czy Francuzów. Co sprawia, że uwielbiamy tak mocno Włochy?


włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
Atrakcyjne ceny hoteli, jedzenia w restauracjach, wejściówek do muzeów? Zdecydowanie nie! Jeśli wziąć w rachubę ceny, Italia to jedno z droższych miejsc w Europie. Zapewne taka przykładowo Szwecja jest sporo droższa, ale jeżeli najistotniejszym kryterium wyboru miejsca jest cena, lepszym celem jest Maroko czy Turcja. Może ogromną zaletą jest błogi spokój, fantastyczne plaże? W sumie także nie. To co zatem sprawia, iż mimo wszystko pragniemy wypoczywać w tym kraju, któremu bardzo daleko do ideału?

Opinie są różne, lecz można śmiało powiedzieć, że wielkim atutem Włoch są m.in. - niezwykłe miasta, smakowite jedzenie, np. słynne spaghetti, doskonała infrastruktura turystyczna, zwłaszcza godna uwagi jest ichniejsza kolej, lecz również drogi i hotele, które są niemalże na każdym kroku (zobacz na ). A poza tym, w zasadzie Włosi są nieprzeciętną nacją, zatem przebywanie w ich towarzystwie niemalże w każdym przypadku jest ciekawym przeżyciem.

Finlandia, Kanada, Ukraina, TunKanada - www.eccotravel.eu - pięknych krajów na kuli ziemskiej jest wiele. W sumie w dosłownie każdym państwie łatwo dostrzec wiele ładnych miejsc co widać na stronie. Jednak wyłącznie w Italii jest aż tak wiele nieprzeciętnych, niesamowicie pięknych miast i miasteczek. Rzym, Turyn, Perugia - o ogromnej klasie miast umiejscowionych na terenie Italii świadczy chociażby to, że w sumie wymienienie tylko tych najfajniejszych zajęłoby bardzo dużo czasu.

Czy w takim razie znajdzie się chociażby jeden internauta, który zwątpiłby w to, że powszechna miłość do niemalże wszystkiego co z Italii ma jakikolwiek sens? Niektórzy ludzie zwykli mawiać, iż miłość nie ma sensu. Trudno zaakceptować takowe myślenie, bo akurat miłość do spaghetti, Toskanii albo niezwykłego klimatu ma wiele sensu. Na całe szczęście włochy nie są w sumie bardzo daleko od Polski, zwłaszcza zmotoryzowani mieszkańcy Katowic, ogólnie południowej Polski, mają okazję względnie szybko dostać się do Włoch.