Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Czym powinna charakteryzować się pościel do hotelu? Jakiego typu powinna spełniać wymogi?

Na pewno przed wyborem typu pościeli do swojego hotelu trzeba mieć na uwadze, że całkowicie odmienne wymagania stawia się przed pościelą hotelową, a inne przed domową. Wytrzymałość pościeli hotelowej powinna być nieporównywalnie bardziej znaczna niż domowej, zwłaszcza że pościel do hotelu poddawana jest częściej procesowi konserwacji. Na pewno przed wyborem modelu pościeli do hotelu musimy mieć na uwadze, że całkowicie odmienne wymagania stawia się przed pościelą hotelową, a inne przed domową.


pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Trwałość tego typu pościeli musi być na pewno większa niż domowej, szczególnie, że pościel hotelowa poddawana jest bardziej często procesowi konserwacji. Pościel hotelowa jest pościelą przemysłową, która musi spełniać najwyższe wymagania - wytrzymałościowe, ale również estetyczne. Powinna więc mieć dosyć dużą odporność na dość częste pranie przemysłowe w temperaturze 95 stopni Celsjusza - kliknij to.

Powinna być wytrzymałe na maglowanie, na pillingowanie i procesy dezynfekcyjne.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne informacje na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego tekstu i czytaj wpis łóżko magnat.

Cechą która wyróżnia pościel hotelową jest z pewnością gramatura tkaniny około 160 g/mkw. Dla domowej pościeli jest to około 125 g/mkw. Jednym z najbardziej znanych czynników tego rodzaju pościeli, które odróżniają tę model od pościeli domowej jest przepis prania i konserwacji oraz środowisko, którym ten proces się odbywa.

Czy poszukujesz teraz czegoś interesującego? Jeśli tak, to zerknij na ofertę (http://www.baltic-park.com.pl/lokale-uslugowe-w-pogorzelicy.htm), która na pewno wyda się Tobie atrakcyjna. Dotyczy ona zbliżonej problematyki.

Pościel takiego typu możemy prać tylko w niezbyt wysokich temperaturach, bez zbyt mocnych środków piorących, najkorzystniej zaś ją suszyć rozwieszoną na sznurku - sprawdź na tkaniny dobre do hotelu. Parametry mechaniczne i użytkowe pościeli są tak dopasowane, że nawet najbardziej agresywny proces konserwacji nie będzie miał wpływu na jej wygląd zewnętrzny, długość użytkowania oraz zachowania stałych wymiarów konfekcji po praniu.


Tego typu właściwości można zyskać wykorzystując tkaniny o innej strukturze i innym wykończeniu niż tkaniny do domowych zastosowań. Żeby powstała tkanina o wymaganych parametrach, musi być zastosowane długie, czesankowe włókno, jak najmocniej maksymalnie gładkie. Im bardziej gładkie i długie włókna, tym bardziej cienka i bardziej wytrzymała tkanina. Do produkcji tego typu pościeli używa się specjalnych nici szwalniczych, najkorzystniej rdzeniowych, jakie są odporne na wpływ dość znacznych wartości temperaturowych.