Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dobre rozwiązanie po operacji, ale nie jedynie

Bywa, że nawet nie wiemy ile jest produktów, które są w stanie nam pomóc wytrwać trudny czas po operacji. Do takich rzeczy na pewno można zaliczyć pas brzuszny, który świetnie sprawdzi się po operacji jamy brzusznej jak również, kiedy posiadamy kłopot z rwą kulszową albo w sytuacji, kiedy nie możemy doprowadzić do powiększenia się przepukliny brzusznej.


Oczywiście najlepiej by taki pas zalecił nam lekarz, ale jeśli lekarz nic o takim pasie nam nie wspominał, to dobrze samemu spytać, czy w naszym wypadku nie będzie to odpowiednie rozwiązanie.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł to kliknij w odnośnik do źródła (https://wola.centrumdemed.pl/oferta/implanty-zebow/), który przeniesie Cię do witryny, gdzie poznasz fascynujące informacje na omawiany wątek.

Taki pas pomoże nam, jednak trzeba pamiętać, że nie powinniśmy go stosować gdy mamy jakieś rany albo uszkodzoną skórę. Pas nie zatrzymuje powietrza, więc jest czymś w rodzaju drugiej skóry, tak, więc nie trzeba się martwić, że nasza skóra będzie na tym cierpiała. Nie zapominajmy jednak, by przeczytać instrukcję obsługi i funkcjonować podług podanych na niej wskazówek - pas brzuszny w ofercie MedicPol.

By nie doszło do powstawania odleżyn
materac bąbelkowy
W życiu bywa różnie, czasem musimy zaopiekować się osobą starszą z rodziny, a zdarza się, że i osoba młoda musi dużo czasu spędzać będąc w łóżku. W tego typu sytuacji nie trudno o odleżyny. Jednak możemy zakupić materac bąbelkowy, który pomoże zapobiegać temu problemowi. Tego typu bąbelkowy materac kładzie się na łóżko i przykrywa go prześcieradłem. Przez pompę podłączoną do materaca, co chwila zmienia się ciśnienie w poszczególnych miejscach materaca, a co za tym idzie ciało osoby leżącej nie ma styczności stale z podłożem. Przez to, że ciśnienie się zmienia, automatycznie stale zmienia się nacisk ciała na materac, a to sprawia, że na ciele nie pojawiają się odleżyny. W przypadku człowieka obłożnie chorego brak odleżyn to bardzo duży plus, bo w innym wypadku będzie to następna siermiężna praca przy takiej osobie. Nie dość, że trudno się pracuje przy ludziach, którzy nie zajrzyj koniecznie mogą podnieść z łóżka, to odleżyny stają się rzeczywiście ogromnym kłopotem i dla osoby leżącej i dla tej, która się tą osobą opiekuje. Dlatego naprawdę dobrze zainwestować w tego typu materac bąbelkowy pneumatyczny, zmiennociśnieniowy, bo on faktycznie daje komfort opieki nad osobą chorą. Wiadomo, że jest to spory koszt, ale naprawdę warto za takowy produkt zapłacić. Nawet jeśli odleżyny się już są, to z czasem się je wyleczy i nie będą powstawały kolejne.