Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Ulepsz swoje życie seksualne wybierając chirurgiczne zabiegi ginekologiczne

W obecnych czasach chirurgia plastyczna idzie do przodu w bardzo szybkim tempie. Do wspomnianej dziedziny chirurgii należy też ginekologia plastyczna, która co roku zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet. Po porodzie nasze ciało nie jest już identyczne. Czasami zdarza się, że narządy płciowe tracą swoją jędrność po urodzeniu dziecka. Oprócz względów estetycznych panie mogą mieć z tego powodu kłopoty z życiem seksualnym ze względu na małą elastyczność pochwy.

operacja
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
Dlatego właśnie można dokonać zabiegów, które mają na celu poprawę wyglądu narządów rozrodczych i ich ujędrnienie. Ginekologia plastyczna oferuje nam przykładowo zabiegi pomniejszania warg sromowych, jeżeli są zniekształcone bądź asymetryczne (sprawdź). Niekiedy utrudnia to pacjentkom na przykład wykonywanie sportów takich jak jazda na rowerze. Najczęściej wykonywanym zabiegiem jest plastyka pochwy. Po zabiegu pochwa jest węższa oraz będzie lepiej funkcjonowała, co na pewno przekłada się na satysfakcję z naszego życia seksualnego.Chętnie wykonywanym zabiegiem przykładowo w Stanach Zjednoczonych jest rekonstrukcja błony dziewiczej u kobiet. Wiąże się ona głownie ze względami religijnymi, ale czasami małżeństwa decydują się na takie zabieg w celu powtórzenia na przykład nocy poślubnej. Zdarza się, że na zabieg decydują się osoby zgwałcone, by zupełnie zerwać z tragiczną przeszłością oraz rozpocząć życie intymne od nowa. Istnieje też zabieg odwrotny, czyli wycinanie błony dziewiczej. Stosowany jest, kiedy błona pacjentki jest bardzo twarda, co bardzo utrudnia stosunek z partnerem.

operacja
Author: Expert Infantry
Source: http://www.flickr.com
Także w przypadku obaw przed bólem jak również krwawieniem w trakcie pierwszego współżycia można usunąć błonę. Po każdym zabiegu trzeba zachować przynajmniej dwutygodniową wstrzemięźliwość od współżycia, aż do zagojenia się pooperacyjnych ran (poznaj więcej). Ginekologia plastyczna oferuje nam mnóstwo możliwości, by poprawić nasze życie intymne, ale również pozbyć się uczucia dyskomfortu z powodu przykładowo asymetrii naszego ciała.

Obecnie oceń jonizatory wody ten artykuł, który jest bardzo zajmujący. Wykonaj to właśnie w tej chwili! Przekonasz się, że naprawdę trzeba to zrobić!

Jest świetnym rozwiązaniem dla pań, które obawiają się, że po porodzie ich narządy rozrodcze staną się mniej jędrne lub mało atrakcyjne dla partnera.