Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jak rozwija się firma LEGO.

Ci z nas, którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych 20w, na pewno pamiętają czasy, w jakich zestawy lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach albo za granicą. Niejeden chłopiec marzył o tym, żeby ciocia przebywająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny najnowszy zestaw zabawek od Lego.

Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Od tego czasu pracownicy Lego potrafią zadziwiać swoich fanów coraz to nowymi typami klocków i figurek. Serie klocków możemy podzielić na dwa podtypy: klocki klasyczne oraz klocki lego technics. O ile te pierwsze są zapewne wszystkim niezwykle dobrze znane i nie wymagają komentarza, to chciałabym powiedzieć kilkanaście zdań o Technics.

Każde dziecko rożki dla niemowląt uczy się poprzez naśladowanie rodziców. O ile chęć zostania kierowcą zwykle odnosi się małych mężczyzn, to dziewczynki modelując zachowania mamy, częściej widzą się w roli małej gosposi. Wielką radość przy tym, sprawi im zabawa w dom. Dla dziewczynek świetnym podarunkiem staną się więc mebelki dla dzieci, oraz zabawki typu mała pralka.

Wygląda na to, że zabawki których koszty są mniejsze, mające pochodzenie chińskie lub innych krajów trzeciego świata, choć nam, rodzicom, przypadają do gustu ze względu na oszczędność, stanowią spore obawy dla naszych najmłodszych. Nie spełniają atestów, które obowiązują we wszystkich krajach Unii Europejskiej, nie tylko ze względu na wytrzymałość, możliwość skaleczenia, niewielkie elementy, które łatwo połknąć, ale i na skład chemiczny. Nierzadko zdarzało się, że zabawki produkcji chińskiej zostały przypadkowo napromieniowane trującymi substancjami w procesie produkcyjnym.

Niezależnie od płci, szkraba będą cieszyć klocki. Ponieważ są tworzone w różnych odmianach, bez problemu dobierzemy takie, które będą sprawiać największą radość maluchowi, któremu chcemy zrobić prezent. W najczęściej kojarzonej z klockami marce LEGO, interesującą opcją dedykowaną dla dziewczynek są klocki lego friends - które mimo ,jak się zdaje innej kategorii - są konkurencją dla lalek barbie. Wytwarzane w pięknych kolorach, do kupienia są w zestawie z domem, samochodem, a nawet gabinetem weterynaryjnym - pomocne źródła.