Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Fachowa operacja plastyczna pochwy - czyli ginekologia estetyczna jak to wygląda?

Ginekologia estetyczna ewoluuje się dziś bardzo prężnie i aktywnie. Dziedzina ta łączy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak również ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej wolno w prosty sposób poprawić image, i także funkcjonalność narządów płciowych u kobiety. Jednym z na ogół realizowanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, czyli plastyka pochwy.


operacje plastyczne
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
Operacja plastyczna pochwy pozwala polecana jest kobietom, które posiadają przerost pochwy, są po sporych porodach czy też posiadają uszkodzoną pochwę po wypadku. Co więcej plastykę pochwy robi się także w przypadku uszkodzenia warg sromowych podczas stosunku płciowego. Zabieg ten jest nadzwyczaj delikatny oraz może skończyć się powikłaniami, wobec tego operację plastyczną pochwy zawsze winien robić lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Mało tego przed zabiegiem potrzebna jest konsultacja z lekarzem oraz sporządzenie stosownych badań, takich jak badanie moczu, morfologia czy też badanie grupy krwi. Operacja plastyczna pochwy trwa mniej więcej 60 do 90 minut.

Jeśli ten wątek jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakiego rodzaju informacje posiada solidna strona - na pewno dane w tamtym miejscu umieszczone są równie zajmujące.

Zabieg chirurgiczny - (leczenie bólu kręgosłupa poznań) może być realizowany w narkozie całkowitej albo częściowej. Po operacji pacjentka dosyć prędko zdoła pozostać wypisana do domu. Jeżeli nie występuje żadne zagrożenie oraz objawy niepożądane, zdoła wrócić do domu już następnego dnia. Termin gojenia się wynosi blisko tydzień, jednakże współżycie można zacząć dopiero po blisko miesiącu bądź dwóch.

By szczegółowa rekonwalescencja następowała rychlej, trzeba przestrzegać zaleceń od doktora i kierować się wskazówkami pooperacyjnymi. Ginekologia estetyczna proponuje w dzisiejszych czasach fachową labioplastykę, wobec tego naturalnie nie będzie problemów z odnalezieniem wyśmienitej. Przy wyborze należytej placówki czy też lekarza, pożądane byłoby kierować się opiniami oraz rekomendacjami na ich temat.