Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dowiedz się, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, gdy zamierzasz wybrać się na długą wyprawę w góry.

Wakacje to fantastyczny czas. Zobacz, jak możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak żeby był udany. Każdy rozmyśla z radością o wakacjach. Jedni preferują aktywnie spędzać czas: uprawiać rozmaite dyscypliny sportu. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na słonecznej plaży. Są i tacy, których pasją są długie wyprawy w góry. Jeżeli zamierzasz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, powinieneś obowiązkowo zatroszczyć się o dobre obuwie. Przekonaj się, jakie buty są idealne dla piechura.


Sandały source - strzał w dziesiątkę!

sandały
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Sandały source są doskonałą ofertą dla tych, którzy uwielbiają długie, piesze wycieczki. Dlaczego?

Ponieważ posiadają znakomicie dopasowany system pasków. Dzięki temu, że paski są mocowane do podeszwy w paru miejscach, masz gwarancję, że takie buty, utrzymają Twą stopę w jednym miejscu, niezależnie od tego, jak długa będzie trasa, i jak trudny będzie teren. Dodatkowo podeszwa takich sandałów absorbuje wszystkie wstrząsy, jest lekka i pozwala na zachowanie dobrego balansu, podczas kontaktu Twej stopy z gruntem.

Następną korzyścią sandałów source jest antybakteryjna podeszwa, która chroni stopę przed rozwojem niebezpiecznych bakterii. Dzięki środkowi antybakteryjnemu sandały nie wydzielają nieprzyjemnego odoru. Jakie są jeszcze zalety sandałów source. Sandały source wyśmienicie chronią stopę przed bolesnymi odciskami - zapoznaj się z ofertą. Jeżeli zakupisz złe buty, musisz wiedzieć, że uciążliwe odciski są w stanie popsuć Ci cały urlop i unieruchomić Cię na parę dni. Miej świadomość, iż główną przyczyną odcisków są właśnie nieodpowiednie buty.

Dobry śpiwór – to podstawa!


Następną niezmiernie ważną kwestią jest zakup solidnego śpiwora. Są rozmaite typy śpiworów. W sklepach kupimy śpiwory puchowe, syntetyczne oraz śpiwory puchowo-syntetyczne.
Śpiwory puchowe są znakomitą propozycją dla osób, które nie obawiają się ostrej zimy. Znakomicie sprawdzają się w rozmaitych warunkach, głównie podczas ciężkiej zimy. Ten rodzaj śpiwora jest często wybierany na wyprawy wysokogórskie. Kolejnym typem są śpiwory syntetyczne. Mają niską wagę i małą objętość. Te śpiwory są idealne na lato i wiosnę. Natomiast kapitalną izolację przed zimnem i wilgocią stanowi ocieplenie syntetyczne i naturalny puch gęsi, które odkryjemy w śpiworach puchowo-syntetycznych. Ocieplenie syntetyczne jest po zewnętrznej stronie i doskonale chroni przed wilgocią. Dzięki temu, puch jest w nienaruszonym stanie i zachowuje swe właściwości izolacyjne.


Jak znaleźć znakomity śpiwór?

wyprawa w góry
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Na rynku jest sporo firm, które produkują dobre jakościowo produkty. Aby odkryć właściwości takiego dobrego śpiwora wystarczy, iż sprawdzisz skład produktu, który pochodzi od znanego producenta. Możesz wspomóc się Internetem, wpisując na przykład "śpiwory małachowski". Opis, który znajdziesz na stronie producenta, potraktuj jako przykład śpiworu "szytego na miarę", który Cię nigdy nie zawiedzie.