Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Diy notatnik, zatem zrób to sam!

Najnowszym modą są bruliony d.i.y. (ang. do it yourself – zrób to sam). Dziś prezentujemy poradnik, który nauczy nas jak bez niczyjej pomocy wykonać takie cudeńko!
oryginalny zeszyt
Author: Stacie
Source: http://www.flickr.com
Zanim rozpoczniesz przygotuj wymagane składniki, z których przygotujesz brulion-marzenie. Zakup więc gruby brulion, znajdź tekturę (np. z ostatniej strony bloku, albo z pudełka), nożyk monterski, miękki ołówek (łatwiej zmażesz przeszkadzające ślady), linijkę, klej (radzimy wikol), igłę, nici, gumkę (ok. 20 cm kawałek) i przybory do upiększenia notesu. Jakie? Tu rekomendujemy zaufać własnej fantazję. Mogą być zdjęcia, gazety, wycinanki, guziki…

diy zeszyt
Author: brandbook.de
Source: http://www.flickr.com
Gdy już przyniesiemy niezbędne nam przybory można rozpocząć pracę. Zaczynamy od najbardziej skomplikowanej części – musimy skrupulatnie wymierzyć brulion i dodając po ok. 2 mm do każdego z wymiarów naszkicować go na tekturce. Z każdej strony musimy dodać ok.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię przytoczone wiadomości, to na pewno bieżąca treść (http://www.estella-shop.eu/przescieradlo-zwirnjersey-topper-art-6950/1303-3984-topper-zwirn-jersey-100.html) na ów temat też Cię przyciągnie. Spójrz na artykuł na ten temat.

4 cm zapasu. Po tym należy skrupulatnie wyciąć narysowany kształt wraz z zakładkami, wyraźnie pozaginać odstające poza okładkę zakładki. Potem wkładamy weń zeszyt, uprzednio smarując klejem powierzchnię okładek, oraz wewnątrz zakładek przygotowanej okładki. Kładziemy pod kilka ciężkich książek, które spowodują, że klej równomiernie się rozleje i nie będzie zgrubień na okładce.Gdy obwoluta już odrobinę przeschnie, możemy przejść do przyklejenia wewnątrz brulionu wycinanki. Następnie trzeba delikatnie naciąć nożykiem tekturkę na tylnej części okładki, by do środkawsunąć i doszyć gumkę, która będzie używana do zamykania zeszytu. Najtrudniejsze za nami – teraz zostaje nam czysta przyjemność – dekoracja zeszytu od zewnątrz. Chwilka czasu i uwagi mamy wspaniały pomysł na d.i.y. zeszyt.

Moim ulubionym motywem są jesienne liście, które co rok starannie suszę pomiędzy książkami. Przygotowany skoroszyt obklejam kremowym papierem, na który delikatnie doklejam dwa-trzy liście o różnych kolorach.

Może zaabsorbują Cię również pokrewne wątki (http://chryzantemy.pl/cennik-2/) na omawiany wątek? Jeśli tak, to przejrzyj je i zdobądź nowe dane na to zagadnienie.

Gotową projekt utrwalam spryskując lakierem do włosów. Gotowe!