Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Powiększanie warg za pomocą kwasu hialuronowego – co trzeba wiedzieć?

W aktualnych czasach pełne i uwydatnione usta są znakiem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być na czasie i czuć się piękną. Ale na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na taki zabieg?


Jeśli chodzi o powiększanie ust Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się najwięcej klinik kosmetycznych oferujących tego rodzaju zabiegi. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się różnego rodzaju metody (np. botoks czy kolagen), jednakże aktualnie największym powodzeniem cieszy się używanie kwasu hialuronowego. Jest to surowiec, który występuje w naturalnej postaci w skórze, dlatego nie wywołuje nieprzyjemnych efektów pobocznych. Kwas hialuronowy zadba jednocześnie o poziom nawilżenia i ujędrnienie ust, podkreślając ich prawdziwe piękno. Zabieg ten jest polecany również w przypadku asymetrii ust czy opadających kącików, jak również by zlikwidować zmarszczki pojawiające się wokół ust i nadać skórze młodzieńczy wyraz.

Interesujących informacji zasięgniesz po przejściu na witrynę, która zawiera fascynujące informacje na opisywany temat - będą one z pewnością godne uwagi.

Sam zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień warg, trwa około 30 minut i jest robiony w znieczuleniu miejscowym. Czytaj to: .

Szminka na ustach
Author: Nicolas Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Rezultat zabiegu powinien być widoczny przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od najróżniejszych faktorów, i może zostać przedłużony poprzez ponowne iniekcje uzupełniające. W przypadku powiększania ust ważne jest to, żeby nie przesadzić, ponieważ uzyskany w tym momencie rezultat może być przerysowany i działać na naszą szkodę. Umiar to podstawowa zasada medycyny estetycznej – naturalny efekt daje najkorzystniejsze rezultaty. Przed wykonaniem zabiegu należy się jednak poradzić lekarza, by ustalić, czy jest to dla nas absolutnie bezpieczne. Dokonanie zabiegu przeciwnie do zaleceń lekarskich może się wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Jeśli dysponujemy niezbyt wysokim budżetem na powiększanie ust Warszawa jest miastem, gdzie z łatwością znajdziemy specjalistę w odpowiadającym nam przedziale. Koszty za wykonanie zabiegu w stolicy wahają się od 600 do 1000 złotych. Warto jednak pamiętać, że najtańszy specjalista nie zawsze jest tym najlepszym i czasem opłaca się wydać nieco więcej i cieszyć się w pełni udanym efektem. Usta stanowią przecież wizytówkę każdego człowieka.