przepisy

Świetne pomysły na grilla – jak przygotować grillowane ryby i oscypki

sery
Author: MSM MOŃKI
Source: MSM MOŃKI
Każda okazja jest dobra do skosztowania nowych i aromatycznych dań. Wakacje to bez wątpienia wspaniały czas na grilla – jest również znakomita szansa na urządzenie miłego spotkania z przyjaciółmi. Na grillu wspaniale smakuje wiele interesujących potraw – od pieczonych jarzyn aż po sery oraz różnorodne mięsa.

Poradnik dla opornych – jak gotować pysznie?

Pomidory
Author: salsachica
Source: http://www.sxc.hu
Delicje w Twojej kuchni każdego dnia? Dlaczego nie, jeśli zbiór rozmaitych przepisów z dnia na dzień się poszerza? Znakomicie przemyślane kompozycje i wkład własny to połączenie perfekcyjne. Egzotyczne potrawy czy sosy i przystawki, takie jak coq au vin mogą zadziwić każdego – tak domowników na co dzień, jak i od czasu do czasu przybywających do domu gości. Poczęstowane tym specjałem osoby wpadają w zachwyt i bez wątpienia zapragną przetestowania tej pyszności w swoim domu.

Aktualnie rozległy asortyment różnego typu akcesoriów kuchennych znajdziesz w internecie

Ciasto
Author: Sonny Abesamis
Source: http://www.flickr.com
Na święta każdy czeka z niecierpliwością, gdyż kojarzą się nam z magicznymi chwilami. Ta magia świąt objawia się na różne sposoby, chociażby w dbałości o detale – chcemy, aby wszystko wyglądało pięknie, bombki na choince, czy bogato zastawiony stół.