przepisy

Aktualnie rozległy asortyment różnego typu akcesoriów kuchennych znajdziesz w internecie

Ciasto
Author: Sonny Abesamis
Source: http://www.flickr.com
Na święta każdy czeka z niecierpliwością, gdyż kojarzą się nam z magicznymi chwilami. Ta magia świąt objawia się na różne sposoby, chociażby w dbałości o detale – chcemy, aby wszystko wyglądało pięknie, bombki na choince, czy bogato zastawiony stół.

Świetne pomysły na grilla – jak przygotować grillowane ryby i oscypki

sery
Author: MSM MOŃKI
Source: MSM MOŃKI
Każda okazja jest świetna do wypróbowania nowych i pysznych dań. Wakacje to zdecydowanie wspaniały czas na grilla – jest również dobra szansa na zorganizowanie miłego spotkania towarzyskiego. Na grillu znakomicie smakuje wiele interesujących potraw – od zapieczonych jarzyn aż po sery , jak również rozmaite mięsa.

Poradnik dla opornych – jak gotować pysznie?

Pomidory
Author: salsachica
Source: http://www.sxc.hu
Delicje w Twojej kuchni na co dzień? Dlaczego nie, gdy gama różnych przepisów codziennie się poszerza? Znakomicie przemyślane kompozycje versus własne koncepcje to połączenie idealne. Egzotyczne potrawy czy sosy i przystawki, takie jak coq au vin mogą wprawić w zachwyt każdego – tak domowników na co dzień, jak i od czasu do czasu odwiedzających dom gości. Poczęstowane tym specjałem osoby wpadną w zachwyt oraz bez wątpienia zapragną przetestowania tej pyszności w domowym zaciszu.